Pytania i odpowiedzi

 • Ile kosztują produkty?
  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Nasz asortyment wykonywany jest na podstawie precyzyjnego pomiaru i wybranego przez klienta materiału. Klient otrzymuje dokładną wycenę w trakcie wizyty pomiarowej naszego pracownika. U nas wizyta pomiarowa wraz z wyceną jest całkowicie bezpłatna.

 • Jak złożyć zamówienie?
  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Wystarczy zamówić u nas bezpłatną wizytę pomiarową wraz z wyceną. Nasz pracownik doradzi w wyborze asortymentu, zaprezentuje wzorniki materiałów i wykona pomiary. Na tej podstawie klient otrzymuje dokładną wycenę zamówienia. Gdy klient jest zdecydowany podpisuje na miejscu umowę i opłaca zaliczkę w formie gotówki lub przelewu. Może oczywiście zdecydować się na zawarcie umowy później. Nasze biuro zweryfikuje jedynie aktualne cenniki i przekaże informację odnośnie ceny. Jeśli klient nie jest zainteresowany złożeniem zamówienia, to na tym etapie nasza współpraca się kończy. Wizyta pomiarowa wraz z wyceną jest u nas bezpłatna i bez zobowiązań!

 • Jak długo czeka się na wizytę pomiarową?
  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Mamy świadomość, że klienci mają swoje zobowiązania zawodowe oraz prywatne, dlatego zarówno terminy pomiarów, jak i montaży dopasowujemy elastycznie do potrzeb klientów. Oferujemy terminy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-19:00.

 • Ile trwa realizacja zamówienia
  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Czas realizacji zamówienia liczymy od wpłaty zaliczki do dnia montażu. Zazwyczaj termin ten wynosi 2-3 tygodnie.

Masz pytania?

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, przejdź do kontaktu i skontaktuj się z nami.